DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Záhradné drviče vetiev
- Drvič MacAllister 2800 W
Drvič MacAllister 2800 W
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drvič MacAllister 2800 W3-7 dní272 €221,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drvič MacAllister 2800 W poslúži všetkým záhradkárom pri sezónnom upratovaní. Používa sa na drvenie malých vetvičiek, hnilých výhonkov a iných zvyškov po strihaní kríkov. Po drvení môžete rastlinný odpad jednoduchšie umiestniť do kontajnera, pridať do kompostéra alebo opätovne použiť na starostlivosť o záhradu.
Vlastnosti a výhody
Strihanie kríkov a tvarovanie živých plotov sú činnosti, ktoré sú súčasťou sezónneho čistenia záhrady. Ich výsledkom sú často kopy suchých vetvičiek a výhonkov, ktoré zaberajú veľa miesta a ťažko sa likvidujú. Tu zobrazený skartovač tento problém rieši. Nastrúhané konáre jednoducho vysypete do odpadovej nádoby alebo kompostéra. Zariadenie má výkonný motor, ktorý efektívne drví veľké množstvo dreva. Je tiež veľmi odolný, takže bude dlho slúžiť vo vašej záhrade. Skartovačka je bezpečný nástroj na použitie. Má špeciálny uzamykací mechanizmus, ktorý zabraňuje náhodnému spusteniu bez nainštalovaného kontajnera na vetvy. Ak sa chcete starať o svoju záhradu, v našom internetovom obchode nájdete množstvo praktických pomôcok – objednajte si teraz!
- Mechanizmus zámku nádrže zabraňuje náhodnej aktivácii
- Dá sa spustiť len vtedy, keď je kontajner nainštalovaný
- Sériový motor zaisťuje dlhšiu životnosť produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skartovačka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mac Allister |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Maximálny priemer drvených konárov | 45 mm |
| Typ napájania | Elektrické |
| Výkon vo wattoch | 2800W |
| Výstupný výkon | 2800W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Kapacita | 50 l |
| Hladina akustického tlaku | 96 dB(A) |
| Úroveň hluku | 96 dB |
| Hmotnosť produktu | 20 kg |
| Zmena smeru pôsobenia | S funkciou zmeny smeru |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 3663602632337 |

1850 + recenzí











