DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Cibuľoviny a hľuznaté rastliny
- Dvojité begónie žiarovky Verve Vibrant mix 10 ks.
Dvojité begónie žiarovky Verve Vibrant mix 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvojité begónie žiarovky Verve Vibrant mix 10 ks.3-7 dní16,27 €13,23 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojité cibuľky begónie Verve Vibrant mix predstavujú spôsob, ako si u vás doma vytvoriť záhradu snov. Tieto rastliny môžete jednoducho zasadiť do univerzálnej pôdy. Nemajú vysoké nároky, preto ich pestovanie zvládne aj záhradkár začiatočník. Vysoké dekoratívne hodnoty vám poskytnú jedinečnú dekoráciu na akomkoľvek mieste, kde túto rastlinu zasadíte.
Vlastnosti a výhody
Dvojité cibuľky begónie Verve Vibrant mix 10 kusov je sada desiatich pestrofarebných cibuliek begónie. Tieto kvety majú veľmi nízke nároky na podmienky potrebné pre správny rast. Na tvorbu farebných kvetov im stačí tienisté miesto. Po odkvitnutí budú rastliny poskytovať vysokú estetickú hodnotu aj v tej najmenšej záhrade. Cibuľky Verve Vibrant mix double begónie rastú veľmi dobre v univerzálnej pôde. Jej pestovanie pre vás nebude výzvou. Zvládne to aj človek, ktorý si domácu záhradu zakladá prvýkrát. Cibuľky veľmi uľahčujú sadenie kvetov. Naša ponuka zahŕňa veľmi veľký výber dostupných kvetinových cibúľ. Vďaka nim vytvoríte jedinečné záhrady za každých podmienok.
- Jednoduchosť výsadby
- Rastlina má minimálne nároky
- Vysoké dekoratívne hodnoty
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetinová cibuľka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Verve |
| Predpokladané rozšírenie rastlín | 200 mm |
| Predpokladaná výška rastliny | 300 mm |
| Atraktívny pre opeľujúci hmyz | Nepriťahuje opeľujúci hmyz |
| Dĺžka života | Mnoho rokov |
| Odolný voči suchu | Žiadna odolnosť voči suchu |
| Odpor | H1c – možno pestovať vonku v lete (5–10°C) |
| Doba kvitnutia | máj – jún |
| Obdobie výsadby | II - V |
| Voňavé | Neparfumovaný |
| pH pôdy | Neutrálne |
| Vhlkosť pôdy | Vlhká a dobre priepustná |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Zmiešané |
| Kód produktu | 3663602483533 |

1850 + recenzí








