DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Ovládače na zavlažovacie systémy
- Dvojitý ovládač zavlažovania Fiskars
Dvojitý ovládač zavlažovania Fiskars
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvojitý ovládač zavlažovania Fiskars3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ovládač dvojitého zavlažovania Fiskars vám umožní poskytnúť vašim rastlinám optimálne podmienky pre rast. Produkt môže aktivovať dve hadice – súčasne alebo nezávisle. Frekvenciu a čas zavlažovania si bez väčších problémov nastavíte sami. Zariadenie je veľmi univerzálne - pasuje na kohútiky troch populárnych priemerov.
Vlastnosti a výhody
Vaše rastliny potrebujú správne množstvo vody, aby sa harmonicky vyvíjali. Regulátor dvojitého zavlažovania Fiskars zabezpečí optimálnu vlhkosť pôdy. Jeho fungovanie je jednoduché prispôsobiť vašim potrebám. Ľahko si nastavíte začiatok, frekvenciu a trvanie zavlažovania. Funkcia oneskorenia dažďa vám umožní zapnúť hydratáciu, keď ju potrebujete. Ovládač dvojitého zavlažovania Fiskars môže viesť dve hadice – obe nezávisle a súčasne. Zariadenie vám nebude robiť problémy pri pripájaní - napojenie na vodovodnú batériu pasuje na batérie troch najpopulárnejších priemerov. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. Ovládač je napájaný dvoma obľúbenými AA batériami. Obmedzovač zastaví zavlažovanie, keď je batéria takmer vybitá.
- Možnosť naprogramovania ovládača závlahy
- Možnosť viesť dve hadice nezávisle alebo súčasne
- Funkcia oneskorenia dažďa až na sedem dní
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ovládač zavlažovania |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 65 mm |
| Šírka produktu | 138 mm |
| Výška produktu | 215 mm |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Batérie sa predávajú samostatne |
| Popis nastavení časovača spánku | Frekvencia zavlažovania: 6 hodín, 12 hodín alebo 1 až 7 dní. Počet zavlažovacích cyklov za deň: 1,2 alebo 4. Dĺžka zavlažovania: až 360 minút. |
| Typ batérie/nabíjateľná batéria | A.A |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 6411501511782 |

1850 + recenzí








