DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením
Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením je bezpečná. Špeciálny kolík chráni pred úrazom elektrickým prúdom. Model je vyrobený z pevného materiálu, takže je odolný voči poškodeniu. Tento dôležitý prvok elektroinštalácie vám umožní pripojiť dve zariadenia k zdroju energie. K modelu môžete zladiť estetický rám.
Vlastnosti a výhody
Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením je dôležitým prvkom elektroinštalácie. Produkt sa používa na pripojenie zariadení k zdroju napájania. Sivý model je vyrobený z odolného materiálu, takže svojmu účelu poslúži dlhé roky. Produkt série Rosa je určený na zapustenú montáž. Rám si môžete prispôsobiť zásuvke sami. Vďaka tomu dotvoríte prvok estetickým spôsobom. Dvojzásuvka Polmark Tarnów Rosa s nerezovým uzemnením bude vďaka rámu ladiť s farbou steny. Výrobok je vybavený špeciálnym kolíkom. Toto uzemnenie zaisťuje bezpečné používanie modelu a zabraňuje úrazu elektrickým prúdom. V našom sortimente nájdete viac zásuviek značky Polmark Tarnów.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Modulárna zásuvka bez vypínača |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 45 mm |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet zásuviek | 2 |
| Počet modulov | Dvojité |
| Napájacie napätie | 250 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Kód produktu | 5907559872865 |

1850 + recenzí








