DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Udržiavanie poriadku
- Mopy a vedrá
- Ekologický mop z mikrovlákna
Ekologický mop z mikrovlákna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ekologický mop z mikrovlákna3-7 dní9,69 €7,88 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Točený mop |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Rozenbal |
| Dĺžka hlavy mopu | 280 mm |
| Dĺžka (cm) | 33 cm |
| Priemer rukoväte | 28 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Rozšíriteľné/nastaviteľné | Natrvalo |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál hlavy | Mikrovlákno a plast |
| Materiál rukoväte | Polypropylén (PP) |
| Kompatibilita | Kompatibilné s talianskou a francúzskou niťou |
| Možno prať v práčke | Nevhodné na pranie v práčke |
| Kód produktu | 8436030201193 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








