DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Domové audio video vrátniky
- Domové zvončeky
- Elektrický zvonček s tlačidlom D1 200 m
Elektrický zvonček s tlačidlom D1 200 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický zvonček s tlačidlom D1 200 m3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický zvonček s tlačidlom D1 je rýchly spôsob, ako signalizovať príchod hostí. Vydáva hlasný zvuk s intenzitou 85 dB. S dosahom 200 m je ideálny pre veľké domácnosti, kde by káblové zariadenia boli nepraktické. Ľahko sa inštaluje a je odolný. Má vstavané svetlo a alarm slabej batérie.
Vlastnosti a výhody
Jednoduché zaklopanie na dvere nemusí byť vždy počuť, najmä vo veľkom dome. S týmto problémom vám pomôže elektrický zvonček s tlačidlom D1 200 m. Zariadenie vydáva čistý signál s intenzitou 85 dB, ktorý je len ťažko prehliadnuteľný. Na výber máte osem zvukov – môžete si ich prispôsobiť podľa svojich preferencií. Elektrický zvonček s tlačidlom D1 sa jednoducho inštaluje. Kvôli nedostatku káblov je ideálny všade tam, kde podmienky neumožňujú použitie káblov. Ak je batéria takmer vybitá, vstavaný alarm vám pripomenie, aby ste ju vymenili. Kryt zvončeka je vyrobený z odolného materiálu a je odolný voči škodlivým vonkajším faktorom. Vyznačuje sa vysokou tesnosťou - trieda ochrany je IP44.
- Výrobok je vybavený lampou
- Varovný alarm vybitej batérie
- Jednoduchá inštalácia
- Ideálne riešenie, keď nemožno použiť káble
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava gongu na dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Byron |
| Dĺžka produktu | 76 mm |
| Hĺbka produktu | 74 mm |
| Šírka produktu | 74 mm |
| Pracovný rozsah | 200 m |
| Bezdrôtový dosah | 200 000 mm |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Bezdrôtový | Bezdrôtový |
| Vrátane počtu batérií/nabíjateľných batérií | 3 |
| počet položiek | 2 |
| Počet zvukov | 8 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napätie | 1,5 V |
| Napájacie napätie | 1,5 V |
| Podporné osvetlenie | S podporným osvetlením |
| Úroveň hluku | 85 dB(A) |
| Podsvietené tlačidlá | Žiadne podsvietené tlačidlá |
| Farebná skupina | biely |
| Kód produktu | 8711658432984 |

1850 + recenzí











