DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Domové audio video vrátniky
- Domové zvončeky
- Elektrický zvonček s tlačidlom D2-FR/SH 200 m
Elektrický zvonček s tlačidlom D2-FR/SH 200 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický zvonček s tlačidlom D2-FR/SH 200 m3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrický zvonček D2-FR/SH s tlačidlom je malé zariadenie, ktoré umožní vašim hosťom efektívne oznámiť príchod. Má veľký dosah a je ideálny tam, kde podmienky neumožňujú použitie káblov. Plastové puzdro je odolné a tesné s krytím IP44.
Vlastnosti a výhody
Ak občas nepočujete zvonček, pomôže vám elektrický zvonček s tlačidlom D2-FR/SH 200 m. Vydáva zvukový zvukový signál s intenzitou 85 dB. Je to dosť hlasné, ale nie otravné. Môžete si vybrať z ôsmich rôznych typov signálu. Ľahko sa inštaluje a používa. Veľký dosah - 200 m - je užitočný najmä vo veľkých domoch a na iných miestach, kde by inštalácia káblových zariadení nebola pohodlná. Elektrický zvonček D2-FR/SH s tlačidlom je vybavený užitočnou lampou. Je vyrobený z odolného plastu. Kryt je IP44 odolný a odolný voči škodlivým faktorom, ako sú zrážky. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Výrobok je vybavený lampou
- Jednoduchá inštalácia
- Ideálne riešenie, keď nemožno použiť káble
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava gongu na dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Byron |
| Dĺžka produktu | 76 mm |
| Hĺbka produktu | 113 mm |
| Šírka produktu | 74 mm |
| Pracovný rozsah | 200 m |
| Bezdrôtový dosah | 200 000 mm |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Bezdrôtový | Bezdrôtový |
| Vrátane počtu batérií/nabíjateľných batérií | 1 |
| Počet zvukov | 8 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napätie | 230 V |
| Podporné osvetlenie | S podporným osvetlením |
| Úroveň hluku | 85 dB(A) |
| Farebná skupina | biely |
| Kód produktu | 8711658433196 |

1850 + recenzí











