DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Ergonomická lopatka Fiskars s kovovou rukoväťou
Ergonomická lopatka Fiskars s kovovou rukoväťou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ergonomická lopatka Fiskars s kovovou rukoväťou3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lopata vám umožní zdvíhať a presúvať rôzne sypké materiály, ako je zem, piesok, uhlie, suť a sneh. Náradie má špeciálne navrhnutý hriadeľ, ktorý zaisťuje, že ho môžete bezpečne držať v ruke a udržiavať správne držanie tela pri vykonávaní svojich povinností. Materiál, z ktorého je plechový nosník vyrobený, zaručuje, že si dlho zachová svoj pôvodný stav a vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Tento ručný nástroj vám umožní efektívne premiestňovať rôzne materiály – môžete ho použiť na zdvíhanie a presúvanie zeme, piesku, uhlia alebo snehu. Veľkosť rukoväte bola zvolená tak, aby sa vám na ňu zmestilo veľké množstvo materiálu, takže vám práca nezaberie veľa času. Jadro produktu je navrhnuté tak, aby vám umožnilo udržiavať držanie tela, ktoré je bezpečné pre vašu chrbticu – nebudete pociťovať žiadne nepohodlie ani počas vašich povinností, ani po nich. Ergonomická rukoväť zaisťuje pevné uchopenie a umožňuje jednoduché používanie nástroja. Materiály vybrané na výrobu každého dielu boli zvolené tak, aby bol výrobok odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu – intenzívnou prácou nestratí svoj tvar ani funkčnosť.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lopata |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka čiapky | 86 mm |
| Dĺžka produktu | 1320 mm |
| Dĺžka rukoväte | 1000 mm |
| Šírka produktu | 235 mm |
| Typ rukoväte | D |
| Tvar hlavy | Námestie |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Hmotnosť produktu | 2,1 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál hlavy | uhlíková oceľ |
| Materiál hriadeľa | oceľ |
| Materiál rukoväte | Polypropylén (PP) |
| Materiál | oceľ |
| Titul | Krok nie je súčasťou dodávky |
| Kód produktu | 6411501310101 |

1850 + recenzí









