DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Ergonomický rýľ Fiskars s kovovou rukoväťou
Ergonomický rýľ Fiskars s kovovou rukoväťou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ergonomický rýľ Fiskars s kovovou rukoväťou3-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu dostupný produkt je nenahraditeľnou pomôckou pri práci v záhrade alebo na pozemku - poslúži na kopanie dier do zeme a prehrabávanie zeme. Doskový nosník má ostrý koniec a je vyrobený z odolnej ocele, takže ho ľahko zasuniete do zeme a rýchlo vykonáte svoje povinnosti. Ergonomický hriadeľ vám spríjemní prácu.
Vlastnosti a výhody
Tu ponúkanú lopatu môžete použiť na efektívne kopanie a presúvanie nečistôt. Náradie využijete pri okopávaní pôdy pred zimou a príprave jamiek na sadenie rastlín. Hlava výrobku je vyrobená z kalenej ocele, vďaka čomu je odolná voči akémukoľvek poškodeniu - pri práci ju nezničíte a jej stav a funkčnosť neovplyvní vlhkosť ani intenzívne slnečné žiarenie. Ostrá, široká pracovná časť vám umožní pracovať mimoriadne rýchlo – ušetríte čas spojený s vykonávaním mnohých úkonov vo vašej záhrade. Špeciálne navrhnutý hriadeľ vám umožní pevný úchop a pohodlné držanie tela pri kopaní - nepocítite nepohodlie ani po mnohých hodinách práce s lopatou.
- Ideálne na kopanie, sadenie, kopanie; uhol sklonu hriadeľa 26°; Špička rýľa má oporu, ktorá umožňuje efektívnejšiu prácu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýľ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 1250 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 980 mm |
| Dĺžka rukoväte | 960 mm |
| Šírka hlavy | 150 mm |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Štandardné | GS |
| Typ rukoväte | Mäkká rukoväť |
| Tvar hlavy | Rovno |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Hmotnosť produktu | 2,1 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál hlavy | uhlíková oceľ |
| Materiál hriadeľa | Kovové |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Materiál | oceľ |
| stupňa | Vrátane kroku |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kód produktu | 6411501310095 |

1850 + recenzí









