DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- LED panely
- Farby Enderby LED panel 60 x 60 cm biela 2700-4000 K
Farby Enderby LED panel 60 x 60 cm biela 2700-4000 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farby Enderby LED panel 60 x 60 cm biela 2700-4000 K3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely LED panel Colors Enderby je inovatívny produkt osvetlenia. Vyniká funkčnosťou a dekoráciou. Vyžaruje svetlo teplej alebo neutrálnej bielej farby, vďaka čomu sa hodí do každej miestnosti. Ide o alternatívu k tradičným lustrom najmä tam, kde vám záleží na optimálnom osvetlení.
Vlastnosti a výhody
Farby Enderby LED panel 60 x 60 cm biela 2700-4000 K poslúži ako hlavný zdroj svetla v každej miestnosti. V závislosti od výberu poskytuje teplú alebo prirodzenú bielu farbu. Vyberiete ho pomocou prepínača. Navyše je vybavený pamäťovou funkciou, ktorá výrazne uľahčuje používanie tohto riešenia. Uhol osvetlenia je 120 stupňov. Výhodou je vysoká trieda energetickej účinnosti. Vďaka tomu pomocou LED osvetlenia znížite množstvo účtov, ktoré platíte. Biely LED panel Colors Enderby je vyrobený z odolného hliníka. Je tiež odolný voči usadzovaniu prachu. Pevná konštrukcia neprepúšťa nečistoty, takže nevyžaduje odstraňovanie nečistôt zvnútra. Na výrobok sa vzťahuje päťročná záruka.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | LED panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Farby |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hĺbka produktu | 600 mm |
| Uhol lúča | 120° |
| Šírka produktu | 595 mm |
| Výška produktu | 10,5 mm |
| Trieda ochrany IEC | Trieda II |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| Typ žiarovky | Integrovaný |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Energetická trieda | A+ |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 3663602460831 |

1850 + recenzí











