DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars 1/2"-5/8" rýchlospojka s ventilom
Fiskars 1/2"-5/8" rýchlospojka s ventilom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars 1/2"-5/8" rýchlospojka s ventilom3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchlospojka Fiskars s ventilom sa používa na opravu a predĺženie hadíc. Tento výrobok je vybavený ventilom zapnutia/vypnutia. Vďaka bodom SoftGrip je používanie bezpečné a pohodlné. Systém farebného kódovania uľahčuje priradenie konektora. Tento produkt má univerzálnu veľkosť. Bude teda kompatibilný s produktmi iných značiek.
Vlastnosti a výhody
Rýchlospojka Fiskars 1/2"-5/8" s ventilom je veľmi funkčný prvok, ktorý môžete nainštalovať na záhradnú hadicu. Takto ho môžete opraviť alebo predĺžiť. Navyše nemusí ísť o produkt zo série Comfort. Tento prvok má univerzálnu veľkosť, takže pasuje aj na hadice a konektory iných výrobcov. Rýchlospojka Fiskars s ventilom má funkciu zapnutia/vypnutia, ktorá vám umožní okamžite prerušiť prívod vody. Takto môžete pohodlne zmeniť príslušenstvo zavlažovača, napríklad na pištoľ, zavlažovač alebo iné. Tento výrobok je vybavený bodmi SoftGrip. Zabezpečia pohodlnú prácu aj s mokrými rukami alebo v chladnejších dňoch. Je to rukoväť veľmi príjemná na dotyk. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo dostupné v predajniach Castorama.
- Zapínací/vypínací ventil
- Body SoftGrip zaisťujú bezpečnú prácu
- Rukoväť je príjemná na dotyk aj v chladných dňoch
- Systém farebného kódovania pre jednoduché priradenie konektora
- Univerzálna veľkosť, kompatibilná s výrobkami iných výrobcov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýchly konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 68 mm |
| Šírka produktu | 44 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ½" |
| Dimenzia B (imperiálne jednotky) | ⅝" |
| Výška produktu | 158 mm |
| séria | Pohodlie |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 6411501511119 |

1850 + recenzí









