DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars 3/4" rýchlospojka s nastaviteľným ventilom
Fiskars 3/4" rýchlospojka s nastaviteľným ventilom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars 3/4" rýchlospojka s nastaviteľným ventilom3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchlospojku Fiskars FiberComp budete potrebovať pri modernizácii alebo oprave pripojenia záhradnej hadice. Uľahčuje spojenie dvoch káblov alebo príslušenstva hadíc. Výrobok je vyrobený z vysokopevnostného plastu. Vďaka tomu ho môžete bezpečne použiť na vytváranie zložitých spojení.
Vlastnosti a výhody
Polievate často svoje záhradné rastliny? Je vašou povinnosťou udržiavať bazén naplnený? Rýchlospojka Fiskars FiberComp 1/2"-5/8" vám môže uľahčiť prácu. S jeho pomocou vytvoríte tesné spojenie medzi záhradnými hadicami. Môžete ho použiť aj na pripevnenie príslušenstva na koniec hadice. Môžete k nemu pripojiť postrekovač alebo zavlažovaciu pištoľ. Po dokončení práce môžete rýchlo odpojiť pripojenie. Rýchlospojka Fiskars FiberComp má štandardné rozmery. Charakteristické farebné označenia si všimnete aj na plášti. Vďaka nim si rýchlo vyberiete to správne príslušenstvo. Vyhnete sa tak chybám pri montáži. Vybrať si môžete aj ďalšie príslušenstvo zo série FiberComp. Na Castorame nájdete veľa konektorov na modernizáciu zavlažovacích sietí.
- Zapínací/vypínací ventil
- Body SoftGrip zaisťujú bezpečnú prácu
- Rukoväť je príjemná na dotyk aj v chladných dňoch
- Systém farebného kódovania pre jednoduché priradenie konektora
- Univerzálna veľkosť, kompatibilná s výrobkami iných výrobcov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýchly konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 68 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ¾" |
| Šírka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 158 mm |
| séria | Pohodlie |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 6411501511126 |

1850 + recenzí









