DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Fiskars Comfort on/off 3-cestný rozdeľovač
Fiskars Comfort on/off 3-cestný rozdeľovač
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars Comfort on/off 3-cestný rozdeľovač3-7 dní42,04 €34,18 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Konce rýchlospojok je možné odskrutkovať a pripojiť 3/4" pripojenie (napr.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Trojité pripojenie kohútika |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 205 mm |
| Šírka produktu | 222 mm |
| Výška produktu | 520 mm |
| séria | Pohodlie |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna/oranžová |
| Materiál | Kovové a plastové |
| Kompatibilita | Vhodné pre kohútiky so závitom: Ø 21 mm (G 1/2"), Ø 26,5 mm, (G 3/4") a Ø 33,3 mm (G 1"). Univerzálne pripojenie - pasuje na produkty iných značiek. |
| Osud | Trojitý rozvádzač On/Off umožňuje súčasné pripojenie troch zariadení k jednému kohútiku |
| Kód produktu | 6411501512697 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











