DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars rýchlospojka 1/2"-5/8"
Fiskars rýchlospojka 1/2"-5/8"
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars rýchlospojka 1/2"-5/8"3-7 dní11,27 €9,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchlospojka Fiskars je užitočným prvkom, vďaka ktorému rýchlo vymeníte zariadenie na konci hadice - napríklad hubicu na pištoľ alebo postrekovač. Odolný plast je odolný voči škodlivým mechanickým faktorom a príjemný na dotyk aj v chladných dňoch. Rôzne farby umožňujú jednoduché priradenie konektora k hadici.
Vlastnosti a výhody
Zostavte si funkčný systém zavlažovania vašich rastlín! K tomu vám pomôžu kvalitné produkty Fiskars, ako napríklad rýchlospojka Fiskars 1/2"-5/8". Pomocou tohto prvku môžete rýchlo vymeniť striekaciu trysku alebo pištoľ na konci hadice. Špeciálny dizajn a body SoftGrip™ vám umožňujú pracovať bezpečne, aj keď máte mokré ruky. Rýchlospojka Fiskars je vyrobená z plastu, takže aj v chladných dňoch ju môžete držať v rukách bez nepohodlia. Prvok je kompatibilný s produktmi iných výrobcov, čo z neho robí univerzálne riešenie. Rýchlospojka je užitočným prvkom v každej záhrade. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo, ktoré vám pomôže vytvoriť funkčný zavlažovací systém.
- Rýchla výmena zariadení
- Špeciálne body SoftGrip
- Rukoväť je príjemná na dotyk aj v chladných dňoch
- Systém farebného kódovania pre jednoduché priradenie konektora
- Univerzálna veľkosť, kompatibilná s výrobkami iných výrobcov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýchly konektor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 68 mm |
| Šírka produktu | 39 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ½" |
| Dimenzia B (imperiálne jednotky) | ⅝" |
| Výška produktu | 116 mm |
| séria | Pohodlie |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 6411501510976 |

1850 + recenzí








