DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Fiskars Xact kľúč na burinu
Fiskars Xact kľúč na burinu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars Xact kľúč na burinu3-7 dní59,84 €48,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trhač buriny je záhradnícky nástroj, ktorý vám pomôže udržiavať váš pozemok. S ním budete môcť rýchlo a efektívne odstrániť nežiaduce rastliny a ich korene z vášho pozemku. Vďaka tomu sa vyhnete ich opätovnému rastu a nebudete musieť používať chemikálie, ktoré by mohli podráždiť okrasné rastliny či plodiny.
Vlastnosti a výhody
Trhačka buriny je praktická pomôcka, ktorú ocení každý skúsený záhradkár. Vďaka nemu budete môcť bezpečne odstrániť nežiaduce rastliny z vášho pozemku, a to bez potreby použitia chemikálií. Vďaka tomu sa budete môcť tešiť z krásne vyzerajúcej záhrady a vaše okrasné rastliny nebudú vystavené škodlivým prípravkom. Prípravok je účinný, pretože odstraňuje burinu spolu s koreňmi, takže časom nevyrastie. Okrem toho sa odsávač pohodlne používa, pretože je vybavený praktickou rukoväťou, ktorá uľahčuje obsluhu nástroja. Navyše je výrobok vyrobený z pevných materiálov, takže vám bude dlho slúžiť v dobrom stave.
- Umožňuje vám odstrániť burinu bez zbytočného úsilia; umožňuje odstraňovať rastliny aj s koreňmi bez použitia chemikálií
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Trhač buriny |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 1000 mm |
| Dĺžka rukoväte | 996 mm |
| Šírka produktu | 300 mm |
| séria | Xact |
| Typ rukoväte | Pohodlné |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Hmotnosť produktu | 0,93 kg |
| Materiál hriadeľa | hliník |
| Materiál rukoväte | FibreComp™ |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kód produktu | 6411501399502 |

1850 + recenzí











