DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars záhradná hadica 1/2" 20 m Q5
Fiskars záhradná hadica 1/2" 20 m Q5
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars záhradná hadica 1/2" 20 m Q53-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná hadica Fiskars Q5 je základným vybavením každej záhrady a pozemku. Vďaka nemu môžete pohodlne polievať zeleninové záhony a záhony. Výrobky majú triedu odolnosti proti krúteniu 5. Nepoškodia ho negatívne poveternostné podmienky. Jeho použitie je veľmi pohodlné a systém farebného značenia uľahčuje prispôsobenie vhodného konektora.
Vlastnosti a výhody
Pestujete na svojom pozemku zeleninu? Vysadili ste rastliny alebo kvety pozdĺž plotu na vašom pozemku? Na ich polievanie použite záhradnú hadicu Fiskars 1/2" 20 m Q5. Výrobok je vyrobený z odolného plastu odolného voči UV žiareniu. Tento materiál neobsahuje toxické ftaláty. Môžete s nimi bez obáv zalievať zeleninové a ovocné plodiny. Záhradná hadica Fiskars Q5 má triedu torznej odolnosti triedy 5. Ľahko sa používa a systém farebného značenia uľahčuje zladenie vhodného konektora. Hadica série Q5 má priemer 1/2" a dĺžku až 20 m To vám dáva veľkú slobodu pri polievaní vašich rastlín. Vzťahuje sa naň päťročná záruka výrobcu. Predajne Castorama ponúkajú záhradné hadice v iných veľkostiach.
- Trieda odolnosti proti krúteniu - 5
- Odolné voči UV žiareniu
- Neobsahuje toxické ftaláty
- Systém farebného kódovania pre jednoduché priradenie hadice k príslušnému konektoru
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka hadice | 20 m |
| Hĺbka (cm) | 19,5 cm |
| Priemer produktu | 12,7 mm |
| šírka (cm) | 13 cm |
| výška (cm) | 27,5 cm |
| séria | Q5 |
| Hmotnosť (kg) | 1,6 kg |
| Kód produktu | 6411501511324 |

1850 + recenzí








