DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars záhradná hadica 1/2" 30 m Q5
Fiskars záhradná hadica 1/2" 30 m Q5
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars záhradná hadica 1/2" 30 m Q53-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná hadica Fiskars je vyrobená z plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Model dostal triedu odolnosti 5 proti krúteniu, takže vám bude slúžiť mnoho sezón. Odolná záhradná hadica neobsahuje ftaláty, takže jej používanie je bezpečné. Doplnok ľahko zladíte ku konektoru vďaka farebnému označeniu používaného výrobcom.
Vlastnosti a výhody
Záhradná hadica Fiskars 1/2" 30 m Q5 zefektívni prácu na Vašom pozemku. Produkt Vám umožní pohodlne polievať Váš pozemok. Doplnok sa jednoducho používa. Komfort používania zabezpečuje dĺžka 30 m. Použitý systém farebného značenia vám umožní jednoducho pripojiť príslušný konektor k hadici.Výrobok sa vyznačuje najvyššou odolnosťou proti skrúteniu.Záhradná hadica Fiskars získala triedu 5. Vďaka tomu je výrobok vyrobený z plastu necitlivý na poškodenie , napríklad prasknutie.Model je odolný aj voči UV žiareniu.To je záruka, že vám záhradná hadica bude slúžiť mnoho sezón.Model neobsahuje toxické ftaláty, vďaka čomu je príslušenstvo bezpečné.V našom sortimente nájdete aj kratšie Záhradná hadica Fiskars.
- Trieda odolnosti proti krúteniu - 5
- Odolné voči UV žiareniu
- Neobsahuje toxické ftaláty
- Systém farebného kódovania pre jednoduché priradenie hadice k príslušnému konektoru
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka hadice | 30 m |
| Hĺbka (cm) | 6,5 cm |
| Priemer produktu | 12,7 mm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 39,5 cm |
| séria | Q5 |
| Hmotnosť (kg) | 2,92 kg |
| Kód produktu | 6411501511331 |

1850 + recenzí








