DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars záhradná hadica 3/4" 20 m Q4
Fiskars záhradná hadica 3/4" 20 m Q4
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars záhradná hadica 3/4" 20 m Q43-7 dní74,40 €60,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradná hadica Fiskars je vyrobená z plastu, ktorý je odolný voči skrúteniu. Výrobok je tiež necitlivý na UV žiarenie. Vďaka tomuto doplnku ho využijete mnoho sezón. Model neobsahuje škodlivé ftaláty, preto je jeho používanie bezpečné. Hadicu ľahko zladíte s konektorom vďaka farebnému systému používanému výrobcom.
Vlastnosti a výhody
Záhradná hadica Fiskars 3/4" 20 m Q4 Vám uľahčí starostlivosť o Váš majetok. Prípravok určený na polievanie Vášho pozemku sa jednoducho používa. Dĺžka príslušenstva je 20 m, čo zaisťuje komfort používania . Výrobca používa systém farebného značenia, vďaka ktorému ju ľahko zladíte s hadicou.správna spojka.Model Fiskars sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti skrúteniu.Vďaka tomu vám záhradná hadica bude slúžiť mnoho sezón a na jej povrchu nevzniknú žiadne praskliny.Výrobok je odolný aj voči UV žiareniu.Záhradná hadica Fiskars neobsahuje škodlivé ftaláty.Vďaka tomu môžete príslušenstvo používať bez obáv o bezpečnosť.V našej ponuke nájdete aj dlhší model záhradná hadica.
- Pohodlné použitie
- Trieda odolnosti proti krúteniu - 4
- Odolné voči UV žiareniu
- Neobsahuje toxické ftaláty
- Systém farebného kódovania pre jednoduché priradenie hadice k príslušnému konektoru
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka hadice | 20 m |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Priemer produktu | 19,05 mm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 39,5 cm |
| séria | Q4 |
| Hmotnosť (kg) | 4,37 kg |
| Kód produktu | 6411501511355 |

1850 + recenzí









