DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars záhradná hadica 3/4" 50 m Q4
Fiskars záhradná hadica 3/4" 50 m Q4
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars záhradná hadica 3/4" 50 m Q43-7 dní129,80 €105,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak pestujete zeleninu a kvety vo svojej záhrade alebo na pozemku, budete potrebovať záhradnú hadicu Fiskars Q4. Vďaka nej môžete zásobiť vodou aj miesta vo vašej záhrade, ktoré sú od zdroja vody najvzdialenejšie. Produkt sa ľahko používa a neobsahuje toxické ftaláty. Nemusíte sa báť, že tieto zlúčeniny preniknú do vody a následne do rastlín.
Vlastnosti a výhody
Váš záhradný domček na náradie musí mať záhradnú hadicu. Ak máte záhradu alebo nehnuteľnosť s veľkou rozlohou, výbornou voľbou bude záhradná hadica Fiskars 3/4" 50 m Q4. Má dĺžku až 50 m, vďaka čomu môžete zavlažovať rastliny aj na najvzdialenejších miestach Do záhrady. Okrem toho má výrobok triedu odolnosti 4 proti krúteniu, čo je pri tejto dĺžke mimoriadne dôležitá vlastnosť. Hadica série Q4 má priemer 3/4", takže si môžete rýchlo dodať vodu na zvolené miesto. Je vyrobený z plastu odolného voči slnečnému žiareniu. Materiál neobsahuje toxické ftaláty, takže touto hadicou môžete polievať aj zeleninové a ovocné záhony. Záhradná hadica Fiskars Q4 nie je jediným modelom, ktorý nájdete v ponuke Castorama. Nájdete tam aj iné záhradnícke náradie.
- Pohodlné použitie
- Trieda odolnosti proti krúteniu - 4
- Odolné voči UV žiareniu
- Neobsahuje toxické ftaláty
- Systém farebného kódovania pre jednoduché priradenie hadice k príslušnému konektoru
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Had |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka hadice | 50 m |
| Priemer produktu | 19 mm |
| séria | Q4 |
| Hmotnosť (kg) | 1177 kg |
| Kód produktu | 6411501511362 |

1850 + recenzí








