DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Fiskars zavlažovacia hadica 15 m
Fiskars zavlažovacia hadica 15 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars zavlažovacia hadica 15 m3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Znižuje spotrebu vody až o 70 %
- Hadicu je možné skrátiť na vhodnú dĺžku
- Odolné voči UV žiareniu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava záhradnej hadice |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka hadice | 15 m |
| Priemer produktu | 130 mm |
| Funkcie | Znižuje spotrebu vody až o 70 % |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Kód produktu | 6411501510631 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








