DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Sifóny
- Flomasta sprchový sifón 60 mm, nastaviteľný
Flomasta sprchový sifón 60 mm, nastaviteľný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Flomasta sprchový sifón 60 mm, nastaviteľný3-7 dní22 €17,89 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak konštrukcia vašej kúpeľne nenecháva veľa miesta na inštaláciu, bude pre vás ideálny plochý polohovateľný sprchový sifón Flomasta. Ľahko sa inštaluje a upravuje. Strieborná povrchová úprava vyzerá elegantne v sprchovej vaničke akéhokoľvek tvaru a farby. Tento produkt sa tiež vyznačuje solídnym spracovaním. Ponuku osvedčenej značky Flomasta nájdete v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Bez ohľadu na to, z akého materiálu je vaša vanička vyrobená, môžete do nej nainštalovať polohovateľný sifón Flomasta 60 mm. Chrómový odtokový kryt je ozdobou každého štýlu kúpeľne. Systém odvádzania vody je tu dobre premyslený. Používa sa 35 mm vodný uzáver a nastaviteľný krimpovaný prívod. Vďaka tomu dosahuje priepustnosť až 27,6 litra za minútu. Nastaviteľný sifón sprchovej vaničky Flomasta nespôsobí pri montáži žiadne problémy. Pripojenie nainštalujete pomocou svorky a potrebné úchytky sú už súčasťou sady. Pevné a moderné materiály použité pri výrobe sú zodpovedné za odolnosť tohto modelu a jeho odolnosť voči poškodeniu. Pre udržanie vysokej kvality povrchovej úpravy použite ďalšie kúpeľňové dokončovacie prvky dostupné v našich predajniach.
- Jednoduchá montáž
- Smerovo nastaviteľný výstup
- S chrómovým krytom a vodným uzáverom
- Krimpovaný vývod
- Vysoká odolnosť
- Určené pre sprchové vaničky z akéhokoľvek materiálu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sifón |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Flomast |
| Priemer produktu | 195 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Výška produktu | 79 mm |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Typ sifónu | Sprcha |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Prietok | 27,6 l/min |
| Materiál | Plast a guma |
| Kód produktu | 5059340065601 |

1850 + recenzí










