DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Vysávače lístia
- Fúkací vysávač Bosch Tidy 3000 W
Fúkací vysávač Bosch Tidy 3000 W
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fúkací vysávač Bosch Tidy 3000 W3-7 dní130 €105,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fúkací vysávač Bosch Tidy je ľahko ovládateľným vybavením každej domácnosti. Umožňuje vám udržiavať poriadok na vašom pozemku. Môže fungovať ako tri zariadenia a stále sa veľmi ľahko používa. Pripravte sa na novú záhradkársku sezónu a starajte sa o svoj majetok s predstaveným variantom vysávača Bosch Tidy.
Vlastnosti a výhody
Fúkací vysávač Bosch Tidy 3000 W je veľmi užitočný ako v domácnostiach, tak aj vo firemných budovách. Umožní vám vykonať veľa čistiacich prác na pozemku. Zariadenie má až tri funkcie. To z neho robí univerzálny a praktický produkt. Môžete ich použiť na zber nečistôt alebo rýchle nazbieranie lístia na jedno miesto, aby sa ľahšie zbieralo. Užitočnou možnosťou je aj drvenie väčších organických prvkov. Vďaka tomu budú sezónne a upratovacie práce v záhrade oveľa efektívnejšie a príjemnejšie ako doteraz. Fúkací vysávač Bosch Tidy sa jednoducho používa. Jednoducho si vyberiete a nastavíte možnosť, v ktorej má fungovať. Vďaka tomuto prípravku už nebude upratovanie v záhrade či na dvore zaťažujúce.
- Pomer mletia 12:1
- Funkcia 3 v 1 umožňuje fúkať, vysávať a skartovať
- Možnosť predĺženia záruky na 3 roky po registrácii na stránke výrobcu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Bosch |
| Dĺžka produktu | 670 mm |
| Šírka produktu | 230 mm |
| Výška produktu | 1150 mm |
| Podrobnosti o záruke | Možnosť predĺženia záruky na 3 roky po registrácii na stránke výrobcu |
| Funkcie | Funkcia 3 v 1 umožňuje fúkať, vysávať a skartovať |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Kapacita | 50 l |
| Hladina akustického tlaku | 99 dB(A) |
| Úroveň hluku | 99 dB |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu | 285 km/h |
| Kód produktu | 4059952553719 |

1850 + recenzí











