DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné svietidlá
- Ares okrúhle očko, biele
Ares okrúhle očko, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ares okrúhle očko, biele3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Nastaviteľná hlavica umožňuje nasmerovať svetlo na akékoľvek požadované miesto
- Vymeniteľný zadlabací krúžok
- Kúpte si spolu so žiarovkami a svietidlami GU10 a vytvorte si vlastné stropné svietidlá
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rám stropného úchytu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 28 mm |
| Maximálny priemer otvoru | 76 mm |
| Minimálny priemer otvoru | 72 mm |
| Priemer produktu | 85 mm |
| Priemer výrezu | 76 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| Výška produktu | 28 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Ako zostaviť rám | Svorka |
| Nastaviteľné prvky | Nastaviteľný vnútorný krúžok |
| Kompatibilita so stmievačmi | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Požiarna odolnosť | Netestovaná požiarna odolnosť |
| Nastavenie sklonu | Nastavenie sklonu |
| Zameniteľnosť ovládacieho zariadenia | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Zameniteľnosť svetelného zdroja (zdrojov). | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Vrátane žiarovky | Žiadna žiarovka súčasťou balenia |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5063022055088 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









