DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Boxwood kúpeľňový radiátor 120 x 50 cm biely
Boxwood kúpeľňový radiátor 120 x 50 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Boxwood kúpeľňový radiátor 120 x 50 cm biely3-7 dní191 €155,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový radiátor Boxwood biely zapadne do moderného či škandinávskeho aranžmánu. Výrobok vyrobený z ocele sa ľahko inštaluje vďaka prvkom, ktoré sú súčasťou súpravy. Radiátor má priečky, na ktoré môžete zavesiť vlhké uteráky. Model je plochý, takže bude fungovať aj vo veľmi malej kúpeľni
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový radiátor Boxwood 120 x 50 cm biely je vyrobený z ocele, vďaka čomu je odolný voči zničeniu a bude vám slúžiť dlhé roky. Odolný model môžete pripevniť na stenu. Príslušenstvo, ktoré je súčasťou sady, vám to uľahčí. Okrem montážnych prvkov je radiátor dodávaný s odvzdušňovacím otvorom a zátkami. V kúpeľni vám poslúži produkt značky . Výrobok priľne k stene, takže nezaberie veľa miesta. Dizajn modelu série Boxwood umožňuje zavesiť naň vlhké uteráky. Minimalistický tvar prvku bude vyzerať skvele v modernom aranžmáne. Biely kúpeľňový radiátor Boxwood sa hodí aj do škandinávskeho interiéru. Pozrite si aj čierne modely z rovnakej série
- Výkon 488 W
- Centrálne pripojenie
- 10-ročná záruka
- Dostupné aj iné veľkosti
- Dostupné farby: biela, čierna
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 5,9 cm |
| Od steny do stredu (so štandardným držiakom) | 48,5 mm |
| Vzdialenosť od steny | 60,5 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ¼" |
| Priemer rebier | 68 mm |
| šírka (cm) | 50 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| séria | Zimostráz |
| Maximálna prevádzková teplota | 75 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Orientácia | Vertikálne |
| Umiestnenie vstupu | Zospodu |
| Umiestnenie predajne | Odspodu |
| Zahrnuté | Súprava obsahuje montážne konzoly, odvzdušňovací ventil a zátku |
| Hmotnosť (kg) | 14,1 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Mäkká oceľ |
| Kód produktu | 5059340123998 |

1850 + recenzí











