DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Boxwood kúpeľňový radiátor 120 x 50 cm čierny
Boxwood kúpeľňový radiátor 120 x 50 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Boxwood kúpeľňový radiátor 120 x 50 cm čierny3-7 dní219 €178,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový radiátor Boxwood čierny je vyrobený z ocele, čo zaručuje jeho dlhé používanie. Výrobok poslúži nielen na vykurovanie miestnosti, ale aj na sušenie mokrých uterákov. Model s minimalistickým tvarom dobre poslúži v modernom a industriálnom interiéri. Inštalácia radiátora bude jednoduchšia vďaka montážnemu príslušenstvu, ktoré je súčasťou sady
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový radiátor Boxwood 120 x 50 cm čierny vyniká minimalistickým dizajnom. Vďaka svojmu tvaru bude výrobok vyzerať skvele v modernom interiéri. Radiátor je čiernej farby, takže doplní industriálne usporiadanie kúpeľne. Model je vyrobený z ocele, čo zaisťuje jeho dlhodobé používanie. Konštrukcia s priečkami vám umožní ľahko zavesiť vlhký uterák. Výška modelu znamená, že sa naň zmestí veľa mokrých vecí. Čierny vertikálny kúpeľňový radiátor Boxwood nespôsobí pri montáži žiadne ťažkosti. Výrobok obsahuje potrebné upevňovacie prvky, ako aj vetrací otvor. V našej ponuke nájdete aj biele radiátory zo série Boxwood
- Výkon 488 W
- Centrálne pripojenie
- 10-ročná záruka
- Dostupné aj iné veľkosti
- Dostupné farby: biela, čierna
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 5,9 cm |
| Od steny do stredu (so štandardným držiakom) | 48,5 mm |
| Vzdialenosť od steny | 60,5 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ¼" |
| Priemer rebier | 68 mm |
| šírka (cm) | 50 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| séria | Zimostráz |
| Maximálna prevádzková teplota | 75 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Orientácia | Vertikálne |
| Umiestnenie vstupu | Zospodu |
| Umiestnenie predajne | Odspodu |
| Zahrnuté | Súprava obsahuje montážne konzoly, odvzdušňovací ventil a zátku |
| Hmotnosť (kg) | 14,1 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna podložka |
| Materiál | Mäkká oceľ |
| Kód produktu | 5059340122861 |

1850 + recenzí











