DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Boxwood kúpeľňový radiátor 70 x 40 cm biely
Boxwood kúpeľňový radiátor 70 x 40 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Boxwood kúpeľňový radiátor 70 x 40 cm biely3-7 dní129 €104,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový radiátor Boxwood white nespôsobí pri montáži žiadne ťažkosti. Produkt môžete pripevniť na stenu pomocou príslušenstva, ktoré je súčasťou súpravy. Model vyrobený z mäkkej ocele poskytne tepelný komfort v kúpeľni a umožní vám vysušiť uteráky. Biely radiátor zapadnete do moderného alebo škandinávskeho aranžmánu
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový radiátor Boxwood 70 x 40 cm biely Vám zabezpečí tepelnú pohodu v miestnosti. Výrobok je plochý, takže nezaberie veľa miesta. Môžete ho teda použiť aj vo veľmi malej miestnosti. Vertikálny model zo série Boxwood tvoria priečky. To vám umožní jednoducho naň zavesiť mokré predmety, napríklad uteráky. Kúpeľňový radiátor Boxwood biely je vyrobený z mäkkej ocele. Model je odolný voči mechanickému poškodeniu a zmenám teplôt. Príslušenstvo, ktoré je súčasťou súpravy, uľahčí montáž produktu. Radiátor je dodávaný s držiakom, zástrčkami, odvzdušňovacím otvorom a montážnymi prvkami. Biely produkt sa hodí do moderných a škandinávskych interiérov. Pozrite si aj čierne radiátory
- Výkon 246 W
- Centrálne pripojenie
- 10-ročná záruka
- Dostupné aj iné veľkosti
- Dostupné farby: biela, čierna
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka (cm) | 5,9 cm |
| Od steny do stredu (so štandardným držiakom) | 48,5 mm |
| Vzdialenosť od steny | 60,5 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ¼" |
| Priemer rebier | 68 mm |
| šírka (cm) | 40 cm |
| výška (cm) | 70 cm |
| séria | Zimostráz |
| Maximálna prevádzková teplota | 75 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Orientácia | Vertikálne |
| Umiestnenie vstupu | Zospodu |
| Umiestnenie predajne | Odspodu |
| Zahrnuté | Súprava obsahuje montážne konzoly, odvzdušňovací ventil a zátku |
| Hmotnosť (kg) | 6,4 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Mäkká oceľ |
| Kód produktu | 5059340122816 |

1850 + recenzí











