DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Vonkajšie osvetlenie
- Callisto L záhradné svietidlo 1200 lm IP44 grafit
Callisto L záhradné svietidlo 1200 lm IP44 grafit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Callisto L záhradné svietidlo 1200 lm IP44 grafit3-7 dní83,64 €68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Grafitová záhradná lampa Callisto L vám pomôže efektívne osvetliť okolie budovy. Model je navrhnutý pre vonkajšie použitie, je odolný voči korózii a vode. Vďaka svojej plastovej a nerezovej konštrukcii je lampa odolná a estetická. Jednoduchý tvar a neutrálne farby uľahčujú vytvorenie atraktívneho osvetlenia.
Vlastnosti a výhody
Grafitové záhradné svietidlo Callisto L 1200 lm IP44 je model v modernom štýle. Vďaka jednoduchému tvaru a nadčasovej farebnosti vyzerá lampa v rôznych aranžmánoch. Ľahko s ním vytvoríte atraktívne osvetlenie. Grafitová záhradná lampa Callisto L bola navrhnutá pre vonkajšie použitie. Model je vyrobený z plastu a nehrdzavejúcej ocele. Vďaka materiálom je lampa vodotesná a odolná voči korózii. Ponúkaný model je stojaci typ. Inštalácia lampy je jednoduchá. Sada obsahuje montážne prvky. Svietidlo vyžaruje svetelný tok 1 600 lúmenov. Vďaka tomu ho možno úspešne použiť ako jediný svetelný zdroj. Na výrobok sa vzťahuje päťročná záruka.
- Tento moderný dizajn sa hodí do väčšiny domácností
- Integrované energeticky úsporné LED diódy
- Vhodne prispôsobená trieda tesnosti IP, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Nerezová konštrukcia je odolná voči korózii
- Odolný voči korózii
- Vodeodolný
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stojanové záhradné svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 120 mm |
| Priemer produktu | 76 mm |
| Šírka produktu | 76 mm |
| Výška produktu | 1000 mm |
| Trieda ochrany IEC | trieda I |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Callisto |
| Typ prepínača | Žiadny vypínač |
| Typ žiarovky | Integrovaný |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Maximálna frekvencia | 50 Hz |
| Minimálna frekvencia | 50 Hz |
| Pohybový senzor | Bez pohybového senzora |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Dostupné v iných veľkostiach | Áno |
| Difúzor | Vrátane difúzora |
| Trieda energetickej účinnosti | Trieda sa nevyžaduje |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Tmavo-sivá |
| Kód produktu | 5059340190112 |

1850 + recenzí











