DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Vonkajšie osvetlenie
- Záhradné lampy
- Callisto M záhradné nástenné svietidlo 1400 lm IP44 grafitové
Callisto M záhradné nástenné svietidlo 1400 lm IP44 grafitové
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Callisto M záhradné nástenné svietidlo 1400 lm IP44 grafitové3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Grafitové záhradné nástenné svietidlo Callisto M je ideálne na osvetlenie budov. Nástenné svietidlo je vodotesné a odolné voči korózii a je určené na vonkajšie použitie. Model namontovaný na stene je nielen praktický, ale aj dobre vyzerá na pozadí rôznych farieb a povrchov. Kombinácia nerezu a plastu vytvára vkusný a odolný celok.
Vlastnosti a výhody
Na osvetlenie budovy zvonku poslúži grafitové záhradné nástenné svietidlo Callisto M 1400 lm IP44. Prezentovaný model je moderné nástenné svietidlo. Súčasný dizajn ide ruka v ruke s kvalitným spracovaním. Nástenné svietidlo je vyrobené z plastu a nehrdzavejúcej ocele. Vďaka použitiu odolných materiálov je nástenné svietidlo vodeodolné a odolné voči korózii. Lampa sa navyše ľahko inštaluje. Súčasťou sú upevňovacie prvky. Nástenné svietidlo je možné použiť ako jediný zdroj svetla. Dobre poslúži aj ako súčasť väčšieho usporiadania osvetlenia. Predstavený 16 W model vyžaruje svetelný tok 1 400 lúmenov. Na grafitové záhradné nástenné svietidlo Callisto M sa vzťahuje päťročná záruka.
- Tento moderný dizajn sa hodí do väčšiny domácností
- Integrované energeticky úsporné LED diódy
- Vhodne prispôsobená trieda tesnosti IP, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Nerezová konštrukcia je odolná voči korózii
- Odolný voči korózii
- Vodeodolný
- Jednoduchá montáž
- Upevňovacie prvky v cene
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 121 mm |
| Priemer produktu | 76 mm |
| Šírka produktu | 76 mm |
| Výška produktu | 310 mm |
| Trieda ochrany IEC | trieda I |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Callisto |
| Typ prepínača | Žiadny vypínač |
| Typ žiarovky | Integrovaný |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Dostupné v iných veľkostiach | Áno |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Tmavo-sivá |
| Trieda energetickej účinnosti | Trieda sa nevyžaduje |
| Kód produktu | 5059340190051 |

1850 + recenzí











