DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Kaitans 1-svetlá závesná lampa E27, 28 cm, čierna
Kaitans 1-svetlá závesná lampa E27, 28 cm, čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kaitans 1-svetlá závesná lampa E27, 28 cm, čierna3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna závesná lampa Kaitans v sebe spája úžitkovosť a originálny dizajn. Vďaka širokému uhlu svetla svietidlo dokonale rozžiari obývačku, kuchyňu alebo predsieň. Okrem toho produkt nespôsobuje žiadne problémy počas inštalácie. Pozrite si aj ďalšie pútavé svietidlá od pre vaše izby!
Vlastnosti a výhody
Pre pohodlné používanie miestnosti je potrebné dostatočné osvetlenie. Odporúčaným doplnkom je Kaitains 1-svetlá E27 28 cm čierna závesná lampa. Vďaka použitiu odolných materiálov vám bude dlho slúžiť v perfektnom stave. Kovová, symetrická konštrukcia vyzerá skvele a je výrazným akcentom v kuchyni alebo obývačke s moderným dekorom. Čierna závesná lampa Kaitans je tiež veľmi funkčná - žiarovka nie je zakrytá žiadnym tienidlom, takže svetlo môže voľne osvetliť aj ten najtmavší kút miestnosti. Produkt je dostupný v niekoľkých klasických farbách. V našej ponuke nájdete aj ďalšie zaujímavé doplnky, ktoré dodajú vášmu interiéru individuálny charakter.
- Vďaka svojmu geometrickému dizajnu môže byť lampa jedinečnou dekoráciou a široký uhol svetla dokonale osvetlí miestnosť
- Geometrický dizajn
- Estetické spracovanie
- Široký uhol dopadu svetla
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 766 mm |
| Dĺžka kábla | 766 mm |
| Zníženie | 1100 mm |
| Priemer tienidla | 280 mm |
| Priemer produktu | 280 mm |
| Výška produktu | 1100 mm |
| Trieda ochrany IEC | Trieda II |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Kaitans |
| Typ stmievača | Žiadny stmievač |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5036581095796 |

1850 + recenzí











