DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Príslušenstvo pre osvetlenie
- Ventilátory s lampou
- Lari lampový ventilátor 107 cm E27 zlatá
Lari lampový ventilátor 107 cm E27 zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lari lampový ventilátor 107 cm E27 zlatá3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zlatý lampový ventilátor Lari E27 je možné použiť v interiéri. Ide o produkt, ktorý umožňuje inštaláciu vymeniteľného svetelného zdroja. Ventilátor lampy má tri rôzne nastavenia rýchlosti ventilátora. Ventilátor lampy zabezpečuje chladenie a zároveň osvetľuje miestnosť. Je vyrobený z odolných materiálov.
Vlastnosti a výhody
Zlatý lampový ventilátor Lari 107 cm E27 je vysoko funkčný produkt. Môžete ho použiť v interiéri. Dobre poslúži v obývačke aj spálni. Produkt série Lari umožní inštaláciu jediného, vymeniteľného svetelného zdroja. Jeho silu a farbu svetla si môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Lari E27 zlatý ventilátor mestic lampy vyrobený zo skla, kovu a plastu. Ide o materiály s vysokou pevnosťou a odolnosťou. Zlatá povrchová úprava zdôrazňuje dekoratívnosť tohto produktu. Ventilátor lampy umožňuje výber jednej z troch rýchlostí ventilátora. V ponuke predajní Castorama je veľký výber dostupných ventilátorov lámp. Zaobstarajte si k nim aj správne žiarovky.
- Klasický dizajn
- Výkonný a tichý motor
- Prepínanie funkcie na letný a zimný režim
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stropné svietidlo s ventilátorom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Dĺžka čepele | 1060 mm |
| Hĺbka produktu | 1060 mm |
| Maximálna veľkosť miestnosti | 15 m² |
| Priemer produktu | 1060 mm |
| Šírka produktu | 1060 mm |
| Výška produktu | 430 mm |
| Štandardné | EN 60335, EN 60598 |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Typ prúdu | AC |
| Typ prepínača | Lanový spínač |
| Typ stmievača | Žiadny stmievač |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Batérie nie sú potrebné |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Návod na demontáž samostatnej riadiacej jednotky | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Pokyny na demontáž svetelných zdrojov | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Návod, čo robiť, ak rozbijete žiarovku obsahujúcu ortuť | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Pokyny na odstránenie ovládania osvetlenia | Nevzťahuje sa na tento produkt |
| Trieda energetickej účinnosti | Trieda sa nevyžaduje |
| Energetická trieda | Trieda sa nevyžaduje |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Kód produktu | 5063022046499 |

1850 + recenzí











