DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Vonkajšie osvetlenie
- Majorca M záhradná lampa 650 lm IP44 čierna
Majorca M záhradná lampa 650 lm IP44 čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Majorca M záhradná lampa 650 lm IP44 čierna3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte moderný spôsob, ako osvetliť priestor vašej nehnuteľnosti, bude sa vám hodiť čierna záhradná lampa Majorca M. Bude to fungovať dobre vedľa ciest. Rastliny zobrazí aj tesne po zotmení. Zvyšuje bezpečnosť v domácom priestore a má aj dekoratívnu funkciu. Štruktúra má moderné bývanie, takže dokonale zdobí záhradu.
Vlastnosti a výhody
Záhradné svietidlo Majorca M 650 lm IP44 čierna vám umožní osvetliť priestor pred vaším domom. Môžete ho namontovať ako na vchodové dvere, tak aj na záhradu. Umožňuje vám jednoducho zobraziť estetický vzhľad vašich rastlín. Navyše sa to premieta do väčšej bezpečnosti pre členov domácnosti. Tento produkt osvetlí cesty, ktoré vedú priamo k bráne. Dizajn je moderný a ľahko sa inštaluje. Čierna záhradná lampa Majorca M je vodotesná a odolná voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Vďaka tomu bude plniť svoje funkcie mnoho sezón. Jemné zaoblenie konštrukcie robí tento model moderným a elegantným. Pozrite si aj zvyšný sortiment a usporiadajte si priestor pred domom!
- Tento moderný dizajn sa hodí do väčšiny domácností
- Integrované energeticky úsporné LED diódy
- Vhodne prispôsobená trieda tesnosti IP, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Vodeodolný
- Jednoduchá montáž
- Zaujímavý vzhľad
- Upevňovacie prvky v cene
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stojanové záhradné svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 161 mm |
| Výška produktu | 700 mm |
| Trieda ochrany IEC | trieda I |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Malorka |
| Typ prepínača | Žiadny vypínač |
| Typ žiarovky | Integrovaný |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Maximálna frekvencia | 50 Hz |
| Minimálna frekvencia | 50 Hz |
| Pohybový senzor | Bez pohybového senzora |
| Dostupnosť v iných farbách | Nie je k dispozícii v iných farbách |
| Dostupné v iných veľkostiach | Áno |
| Difúzor | Vrátane difúzora |
| Trieda energetickej účinnosti | Trieda sa nevyžaduje |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 5059340190457 |

1850 + recenzí











