DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stojacie a stolové lampy
- Mantus stojaca lampa 3 x G9 chróm
Mantus stojaca lampa 3 x G9 chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mantus stojaca lampa 3 x G9 chróm3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová stojaca lampa Mantus je zaujímavým doplnkom do vášho interiéru. Nielenže osvetlí miestnosť jemným svetlom, ale je aj krásnou dekoráciou aj pri vypnutom prúde. Vďaka konštrukcii z odolného kovu sa z jeho užitočnosti a elegantného vzhľadu môžete tešiť dlhé roky. Pozrite si aj ďalšie jedinečné stojacie svietidlá v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Stropné osvetlenie je veľmi funkčné, ale môže byť príliš jasné a agresívne. Chrómová stojaca lampa Mantus 3 x G9 vnesie príjemnú atmosféru do vašej obývačky alebo spálne. Nielenže dokonale splní svoju hlavnú úlohu, ale zároveň bude originálnym doplnkom moderného interiéru. Môžete ho umiestniť do rohu obývačky alebo vedľa postele. Vďaka tomu, že je vyrobený z odolného kovu, sa nekazí a vyzerá skvele po mnoho rokov. Je ľahké ho udržiavať v čistote. Chrómová stojaca lampa Mantus je vybavená tromi závitmi G9. Vhodné žiarovky ľahko nájdete v našej širokej ponuke. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. Skontrolujte tiež ďalšie svietidlá prispôsobené vašim potrebám.
- Vyberte si pre svoju lampu vhodnú závesnú, nástennú a stolnú lampu
- Tienidlá umožňujú dosiahnuť zaujímavý dekoratívny efekt, vďaka ktorému bude interiér očarujúci
- Svetelný zdroj sa predáva samostatne
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stojaca lampa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka kábla | 1650 mm |
| Šírka produktu | 360 mm |
| Výška produktu | 1550 mm |
| Trieda ochrany IEC | Trieda II |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Mantus |
| Typ prepínača | Pedál |
| Typ stmievača | Žiadny stmievač |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Kód produktu | 5036581099411 |

1850 + recenzí











