DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stojacie a stolové lampy
- Mantus stolová lampa 2 x G9 chróm
Mantus stolová lampa 2 x G9 chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mantus stolová lampa 2 x G9 chróm3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chrómová stolná lampa Mantus je svietidlo s jemným, elegantným a moderným dizajnom. Dizajnér zachoval prirodzenú farbu kovových prvkov, pričom skleneným tienidlám dodal bielu farbu. Bude to dobrý doplnkový zdroj svetla a skvelá dekorácia pre moderný, očarujúci alebo klasický interiér. Lampa bude obsahovať dve štyridsaťwattové žiarovky so zasúvacím závitom.
Vlastnosti a výhody
Chrómová stolná lampa Mantus je produkt s jemným originálnym dizajnom. Z desať centimetrov širokej kovovej základne vyrastajú dve kovové nožičky, vlniace sa nahor ako stonky. "Stonky" sú zakončené sklenenými tienidlami - kvetmi. Do ich guľovitých kalíškov nainštalujete žiarovky s tyčovým závitom s maximálnym výkonom štyridsať wattov. Chrómová stolná lampa Mantus 2 x G9 je vysoká štyridsaťjeden centimetrov. Svietidlo sa bude skvele vynímať na stole v obývačke, na nočnom stolíku v spálni alebo na stole v kancelárii. Výrobok je súčasťou kolekcie Mantus. V našej ponuke nájdete vhodné stropné svietidlá. Vďaka tomu môžete vytvoriť svetelnú inštaláciu, ktorá je štýlovo a farebne jednotná vo vašich miestnostiach.
- Tienidlá umožňujú dosiahnuť zaujímavý dekoratívny efekt, vďaka ktorému bude interiér očarujúci
- Vyberte si vhodné závesné, nástenné a stojace svietidlo pre vašu lampu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stolná lampa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka kábla | 1650 mm |
| Dĺžka produktu | 230 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 410 mm |
| Trieda ochrany IEC | Trieda II |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Mantus |
| Typ prepínača | Vstavaný |
| Typ stmievača | Žiadny stmievač |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kód produktu | 5059340001951 |

1850 + recenzí











