DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nástenné svietidlá
- Mashatu 2-svetlé nástenné svietidlo E14, čierne
Mashatu 2-svetlé nástenné svietidlo E14, čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mashatu 2-svetlé nástenné svietidlo E14, čierne3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nástenné 2-žiarovkové čierne nástenné svietidlo Mashatu je produkt, ktorý možno použiť v moderných interiéroch. Vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania. Bol vyrobený z odolných materiálov. Vyzerá nielen esteticky, ale je aj veľmi funkčný. Spojte ho s dvoma dekoratívnymi žiarovkami a vytvorte jedinečnú dekoráciu.
Vlastnosti a výhody
Nástenné svietidlo Mashatu 2-žiarovka E14 čierna je veľmi estetický výrobok. Vyznačuje sa moderným dizajnom a zaujímavým vzhľadom. Produkt série Mashatu nemá tienidlo. Preto si k nemu určite vyberte dve estetické žiarovky. Prispôsobte ich technické parametre vašim potrebám. Čierne nástenné svietidlo Mashatu s 2 žiarovkami je vyrobené z kovu. To zaisťuje vysokú odolnosť a chráni nástenné svietidlo pred zmenou tvaru. Je vyhotovený v čiernej farbe, čo mu dodáva elegantný vzhľad. Tento produkt vám umožní presvetliť interiér budovy. Pozrite si aj ďalšie produkty dostupné v predajniach Castorama. Zahŕňa rôzne typy svietidiel, ktoré môžete použiť vo vnútri aj mimo budov.
- Toto nástenné svietidlo doplní dizajn interiéru a dodá mu čaro
- Dokončite dizajn interiéru výberom vhodného závesného svietidla
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 140 mm |
| Šírka produktu | 285 mm |
| Výška produktu | 155 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Mashatu |
| Trieda energetickej účinnosti | Trieda sa nevyžaduje |
| Energetická trieda | Trieda sa nevyžaduje |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Maximálny výkon žiarovky | 40 W |
| Montáž závitu žiarovky | Malý Edisonov držiak (E14) |
| Vrátane žiarovky | Žiarovky sa predávajú samostatne |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Kovové |
| Štýl | Moderné |
| Skončiť | Matný |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5036581098148 |

1850 + recenzí











