DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nástenné svietidlá
- Myvat LED nástenné svietidlo 600 lm 4000 K IP44
Myvat LED nástenné svietidlo 600 lm 4000 K IP44
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Myvat LED nástenné svietidlo 600 lm 4000 K IP443-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nástenné LED svietidlo Myvat je riešením, ktoré možno nainštalovať do veľkej kúpeľne. Dobre rozžiari každý kút vďaka použitiu energeticky úsporného LED osvetlenia. Nástenná lampa má nainštalovanú neutrálnu bielu žiarovku, ktorá uľahčuje nanášanie make-upu. Výrobok má moderný štýl a hodí sa do takýchto kúpeľní.
Vlastnosti a výhody
Veľké kúpeľne zvyčajne vyžadujú použitie primeraného počtu svetelných zdrojov. Ak sa vám nepáči stropné osvetlenie, vyberte si namontované na stenách – napríklad nástenné LED svietidlo Myvat 600 lm 4000 K IP44. Toto riešenie je ideálne pre kúpeľne s veľkou plochou alebo nezvyčajnou konštrukciou, napríklad s výklenkami. Výrobok je vyrobený z kombinácie kovu a akrylu a navyše má krytie IP44. To znamená, že je odolný voči vlhkosti hromadiacej sa v kúpeľniach. Nástenné LED svietidlo Myvat sa perfektne hodí do moderných kúpeľní, keďže svojím vzhľadom reprezentuje tento štýl. Nástenné svietidlo je vybavené neutrálnou bielou žiarovkou. Pozrite si aj ostatné svetelné prvky dostupné v sortimente.
- Moderný vzhľad
- Energetická trieda A+
- Farba svetla: neutrálna biela
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 95 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 210 mm |
| Úroveň ochrany | IP44 |
| séria | Myvat |
| Typ montáže | skrutka |
| Trieda energetickej účinnosti | Trieda sa nevyžaduje |
| Energetická trieda priloženej žiarovky | F |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| lúmenov | 600lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 40 W |
| Montáž závitu žiarovky | Integrovaný |
| Napätie | 240 V |
| Vrátane žiarovky | Vrátane žiarovky |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Akryl a kov |
| Štýl | Moderné |
| Skončiť | Lesklé |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5059340048253 |

1850 + recenzí











