DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Terrazzo kvetináč 17 cm biely
Terrazzo kvetináč 17 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Terrazzo kvetináč 17 cm biely3-7 dní25 €20,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely kvetináč Terrazzo je určený na domáce pestovanie kvetov a rastlín. Vyznačuje sa bielou farbou, ktorá priaznivo vplýva na vzhľad miestností zariadených v modernom, industriálnom štýle. Prvok má jednoduchý tvar, takže dobre poslúži aj v klasických interiéroch. Je vyrobený z kvalitného terazza a je odolný.
Vlastnosti a výhody
Kvetináč Terrazzo 17 cm biely sa vyznačuje odolnosťou a vysokou kvalitou spracovania. Biela farba pôsobí veľmi štýlovo. Umožňuje vám zobraziť listy a kvety rastlín, ktoré pestujete. Zabezpečuje optimálny rast a chráni korene. Kvetináč Terrazzo biely je vyrobený z terazza. Vďaka tomu je životaschopná. Zachováva si svoj pôvodný vzhľad veľmi dlho. Dokonale sa hodí do izieb zariadených v rustikálnom štýle. Predajne Castorama ponúkajú široký výber kvetináčov a krytov. Spomedzi množstva dostupných modelov si určite budete vedieť vybrať dizajn, ktorý je pre vás ten pravý. Odporúčame vám pozrieť si sortiment nášho internetového obchodu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | |
| Priemer produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 165 mm |
| séria | Terrazzo |
| Kapacita (l) | 5,34 l |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 2,4 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Kód produktu | 3663602441557 |

1850 + recenzí









