DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nástenné svietidlá
- Wuzit LED nástenné svietidlo 4,8 W, brúsený chróm
Wuzit LED nástenné svietidlo 4,8 W, brúsený chróm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Wuzit LED nástenné svietidlo 4,8 W, brúsený chróm3-7 dní31,62 €25,70 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nástenné LED svietidlo Wuzit z brúseného chrómu je funkčný a zároveň odolný výrobok. Je to tiež kompletná sada pripravená na inštaláciu, ktorá obsahuje integrovaný svetelný zdroj a LED ovládač. Lampa vyžaruje teplé svetlo. Použitie LED technológie zaručuje úsporu energie a zabezpečuje dlhú životnosť.
Vlastnosti a výhody
Nástenné LED svietidlo Wuzit z brúseného chrómu je funkčný a zároveň odolný výrobok. Je to tiež kompletná sada pripravená na inštaláciu, ktorá obsahuje integrovaný svetelný zdroj a LED ovládač. Lampa vyžaruje teplé svetlo. Použitie LED technológie zaručuje úsporu energie a zabezpečuje dlhú životnosť.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 110 mm |
| Šírka produktu | 165 mm |
| Výška produktu | 100 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Wuzit |
| Typ montáže | skrutka |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| lúmenov | 300lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 4,8 W |
| Montáž závitu žiarovky | Integrovaný |
| Vrátane žiarovky | Vrátane žiarovky |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Kovové a plastové |
| Skončiť | Lesklé |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5059340234311 |
Stiahnite si súbory PDF
Používateľská príručka
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









