DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Hadice
- Hadica Aspirflex Plus 1" 7 m
Hadica Aspirflex Plus 1" 7 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Aspirflex Plus 1" 7 m3-7 dní64 €52,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaný produkt je príkladom technickej hadice, ktorá môže byť užitočná na vašom pozemku alebo záhrade. Má sacie vlastnosti, takže ho môžete použiť na odčerpávanie vody z jazierok, studní alebo cisterien. Sada obsahuje mosadzný filter a spätný ventil, ktoré zaisťujú správny chod hadice
Vlastnosti a výhody
Sacia hadica je špecializovaný produkt, ktorý vám umožní pohodlne získavať vodu z rôznych nádrží. Tento typ technickej hadice sa vám bude hodiť vo vašej záhrade alebo na pozemku okrem iného aj na hospodárne zalievanie rastlín. Pomocou sacej hadice ľahko naberiete vodu z nádržky na dažďovú vodu, ako aj zo studne, jazierka či jazierka. Výrazne tak ušetríte na spotrebe tečúcej vody. Sada obsahuje spätný ventil a mosadzný filter, ktoré umožňujú správnu činnosť hadice. Patentovaný systém konektorov zaručuje žiadne netesnosti. Tento typ technickej hadice je odolný voči vysokým a nízkym teplotám. Je dlhý 7 metrov, takže ho môžete ponoriť aj do hlbokej studne
- Vysoko kvalitná hadica
- Odolný mosadzný filter
- Systém pripojenia na zabránenie úniku vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Had |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 7 rokov |
| Marka | Fitt |
| Dĺžka hadice | 7 m |
| Priemer produktu | 25,4 mm |
| Výška produktu | 110 mm |
| Flexibilné | Poloflexibilné |
| Maximálna prevádzková teplota | 50 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | -15 °C |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 8011963748139 |

1850 + recenzí










