DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox 1/2" x 1/2" 100 cm
Hadica Fil-Nox 1/2" x 1/2" 100 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox 1/2" x 1/2" 100 cm3-7 dní15,74 €12,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica umožňujúca montáž armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov je užitočná pri vytváraní vodovodných, vykurovacích, tlakových, chladiacich alebo klimatizačných inštalácií. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM. Ponúkame rôzne druhy.
Vlastnosti a výhody
Hadica je prvok, ktorý sa používa pri vytváraní vodovodných, vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných inštalácií - bude užitočná v každej domácnosti. Pomocou nej jednoducho namontujete armatúry, filtre, vodomer, čerpadlo či hydrofór, takže je maximálne funkčný. Prvok bude perfektne plniť svoju funkciu po dlhú dobu, pretože je vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM, teda materiálov odolných voči deformácii - konštrukcia, ktorá sa pomocou neho vytvorí, sa nebude musieť často vymieňať. Gumové tesnenie minimalizuje riziko úniku distribuovaného plynu alebo kvapaliny do miestností. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne typy hadíc, takže si môžete vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191413 |

1850 + recenzí








