DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Bicono M10 x Š3/8" 40 cm
Hadica Fil-Nox Bicono M10 x Š3/8" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Bicono M10 x Š3/8" 40 cm3-7 dní11,67 €9,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktickú hadicu je možné použiť pri vytváraní alebo opravách domácich vodovodných a vykurovacích zariadení. Vnútorná trubica prvku si zachováva svoje vlastnosti po mnoho rokov, pretože je vyrobená z gumy odolnej voči zraneniu. Vonkajšia tkanina výrobku je vyrobená z ocele, ktorá nekoroduje vo vlhkom prostredí.
Vlastnosti a výhody
Praktická hadica je malý prvok, ktorý vám umožní jednoducho vytvoriť alebo opraviť vašu domácu vodovodnú inštaláciu. Umožní vám to napríklad inštaláciu hydrofóru alebo vodomeru. Výrobok má celkom flexibilný tvar, ktorý sa pri používaní neohýba, čo zvýši váš pracovný komfort. Materiály použité na výrobu prvku sú odolné, takže vám môže úspešne slúžiť roky. Hadica má vnútornú trubicu z netoxickej gumy, ktorá je odolná proti prasknutiu a mechanickému poškodeniu. Jeho plot je vyrobený z odolnej ocele, ktorá má antikorózne vlastnosti. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že výrobok pri kontakte s vodou zhrdzavie a stratí svoju funkčnosť.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192335 |

1850 + recenzí








