DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Bicono M10 x Š3/8" 60 cm
Hadica Fil-Nox Bicono M10 x Š3/8" 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Bicono M10 x Š3/8" 60 cm3-7 dní12,90 €10,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica sa určite postará o to, aby váš domov mal efektívny vodný alebo vykurovací systém. Vnútorná duša vyrobená z gumy sa vyznačuje dlhou životnosťou, pretože je vyrobená z odolného materiálu. Vonkajší oplet hadice určite nekoroduje - je vyrobený z ocele.
Vlastnosti a výhody
Praktickú hadicu možno použiť na vytvorenie alebo opravu domácich vodovodných a vykurovacích zariadení. Flexibilná forma výrobku vám umožní pohodlné používanie bez strachu, že sa pri používaní ohne. Prvok je možné používať dlhé roky, pretože je vyrobený z odolných materiálov. Vnútorná gumená trubica nie je náchylná na prasknutie a mechanické poškodenie. Oplet vyrobený z ocele je odolný voči korózii v dôsledku kontaktu s vlhkosťou. Vzduch alebo voda distribuovaná hadicou neunikne, pretože je tesná - jej uzávery sú vybavené gumovými tesneniami. Ponúkame aj ďalšie príslušenstvo, ktoré vytvorí efektívnu inštaláciu vody.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192359 |

1850 + recenzí








