DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 150 cm
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 150 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 150 cm3-7 dní16,15 €13,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktickú hadicu môžete použiť na rýchle a efektívne vytvorenie alebo opravu vašej domácej vodárne. Vnútorná dutina výrobku je vyrobená z gumy odolnej voči poškodeniu, čo predlžuje možnú životnosť jeho používania. Na výrobu opletu hadice bola použitá oceľ, ktorá nie je náchylná na koróziu vo vlhkom prostredí.
Vlastnosti a výhody
Použitie praktickej hadice je skvelý nápad na vytvorenie efektívnej inštalácie vody alebo kúrenia vo vašej domácnosti. Prvok je vhodný aj pre použitie v tlakových inštaláciách, pretože je odolný voči nepriaznivým účinkom vysokého tlaku. Výrobok vám bude úspešne slúžiť dlhé roky, pretože je vyrobený z odolných materiálov. Na vytvorenie vnútornej hadice hadice bola použitá netoxická guma, ktorá nie je náchylná na drobné mechanické poškodenie. Vonkajší výplet je odolný voči korozívnym účinkom vlhkosti. Tesnosť hadice je ovplyvnená gumovými tesneniami, ktorými je hadica vybavená. Zabezpečíte tak, že z nej nebude unikať distribuovaný vzduch či voda.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191659 |

1850 + recenzí








