DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 20 cm
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 20 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 20 cm3-7 dní9,64 €7,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktickú hadicu môžete použiť na vytvorenie alebo opravu vykurovacej alebo vodovodnej inštalácie. Vďaka vnútornej trubici z netoxickej gumy vám výrobok môže slúžiť roky - nemusíte sa báť, že by mechanickým poškodením stratil svoje vlastnosti. Ponúkame tiež hadice rôznych dĺžok a priemerov.
Vlastnosti a výhody
Praktickú hadicu môžete úspešne použiť na vytvorenie alebo opravu vodovodnej inštalácie vo vašej domácnosti. Je ideálny pre pripojenie čerpadla, hydrofóru alebo armatúr. Flexibilná forma výrobku znamená, že sa pri používaní neohýba, čím zvyšuje váš pracovný komfort. Na výrobu vnútornej trubice prvku bola použitá netoxická guma s vysokou mechanickou pevnosťou. Nemusíte sa teda obávať, že sa príliš rýchlo poškodí. Vonkajšie opletenie hadice je vďaka oceľovému vyhotoveniu odolné voči korozívnym účinkom vody, čo predlžuje jej životnosť. Výrobok je vybavený gumovým tesnením - zabráni úniku počas používania.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191567 |

1850 + recenzí








