DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 30 cm
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 30 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 30 cm3-7 dní10,05 €8,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou hadice môžete jednoducho vytvoriť alebo opraviť vodovodnú inštaláciu vo vašej domácnosti. Prvok má gumenú vnútornú trubicu, ktorá nie je náchylná na mechanické poškodenie. Oplet vyrobený z ocele je odolný voči nepriaznivým vplyvom vody a zabraňuje príliš rýchlemu hrdzaveniu hadice.
Vlastnosti a výhody
Praktickú hadicu môžete použiť na rýchle a efektívne vytvorenie alebo opravu vykurovacej alebo vodovodnej inštalácie vo vašej domácnosti. Prvok vyniká predovšetkým svojou odolnosťou, keďže je vybavený vnútornou trubicou z gumy odolnej voči mechanickému poraneniu - to predlžuje možnú dobu jeho používania. Výrobok tiež nekoroduje - jeho výplet je vyrobený z ocele, ktorá nie je náchylná na nepriaznivé účinky vlhkosti. Hadica má celkom flexibilný tvar, ktorý sa pri používaní neohýba. Doplnok je tiež tesný. Je vybavený gumovými tesneniami, ktoré zabraňujú úniku distribuovanej vody alebo vzduchu. Ponúkame tiež hadice rôznych dĺžok a priemerov.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191581 |

1850 + recenzí








