DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 60 cm
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 60 cm3-7 dní11,67 €9,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica je ideálna na vytvorenie alebo opravu vodovodnej inštalácie vo vašej domácnosti. Na vytvorenie vnútornej duše prvku bola použitá netoxická guma, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Výplet hadice nekoroduje pri použití na vlhkom mieste - je vyrobený z ocele.
Vlastnosti a výhody
Pomocou hadice môžete jednoducho vytvoriť alebo opraviť vodovodnú inštaláciu vo vašej domácnosti. Vo vnútri výrobku sa nachádza tuba z odolnej gumy, ktorá je odolná voči drobnému mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu vám bude produkt úspešne slúžiť dlhé roky. Prvok by tiež nemal korodovať, pretože jeho vonkajší oplet je vyrobený z ocele. Tvar hadice je flexibilný, čo zabraňuje jej ohýbaniu počas prevádzky. Pomocou produktu môžete ľahko distribuovať vzduch alebo vodu bez obáv z úniku - je ukončený gumovými uzávermi, ktoré zaisťujú jeho tesnosť. Naša ponuka zahŕňa aj široký výber ďalšieho náradia a príslušenstva, ktoré vám uľahčia prácu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191628 |

1850 + recenzí








