DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 80 cm
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 80 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 80 cm3-7 dní12,90 €10,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica vám umožní nainštalovať alebo opraviť inštaláciu kúrenia a vody vo vašej domácnosti. Vnútorná trubica výrobku z netoxickej gumy je odolná voči drobným mechanickým poraneniam, čo predlžuje jej životnosť. Výplet prvku bol vyrobený z ocele, ktorá nie je náchylná na koróziu v dôsledku kontaktu s vlhkosťou.
Vlastnosti a výhody
Pomocou praktickej hadice ľahko nainštalujete alebo opravíte vodovodnú inštaláciu vo vašej domácnosti. Umožní vám jednoducho inštalovať armatúry, vodné čerpadlá a ďalšie. Výrobok je odolný a má dlhú životnosť, pretože jeho duša je vyrobená z gumy, ktorá je odolná voči drobnému mechanickému poškodeniu. Vonkajší oplet prvku nehrdzavie pri práci vo vlhkom prostredí - je vyrobený z vodeodolnej ocele. Vďaka tomu si doplnok zachová svoje vlastnosti dlhé roky. Hadica je tiež nepriepustná - je vybavená gumovými tesneniami, ktoré zabraňujú úniku. K vodovodným inštaláciám ponúkame aj ďalšie príslušenstvo.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191635 |

1850 + recenzí








