DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Bicono B10 x 3/8" 30 cm
Hadica Industrias Mateu Bicono B10 x 3/8" 30 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Bicono B10 x 3/8" 30 cm3-7 dní10,86 €8,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica umožňuje správnu inštaláciu armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov, takže bude užitočná v každej domácnosti. Používa sa nielen pri vytváraní vodovodných inštalácií, ale aj vykurovacích, tlakových, chladiacich a vzduchotechnických inštalácií. Je vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM, takže svoj účel bude perfektne slúžiť dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Hadica používaná pri vytváraní vodovodných, vykurovacích, tlakových, chladiacich alebo klimatizačných inštalácií - bude užitočná ako v domácnostiach, tak aj v hoteloch, nákupných centrách a iných verejných priestoroch. Funkčný prvok umožňuje inštalovať nielen armatúry, ale aj filtre, vodomery, čerpadlá či hydrofóry. Vnútorná trubica hadice je vyrobená z netoxickej EPDM gumy, takže voda distribuovaná cez produkt je vhodná na konzumáciu. Okrem toho je prvok vybavený gumovým tesnením, ktoré minimalizuje riziko úniku kvapaliny. Hadica s nerezovým opletom zostane dlho v perfektnom stave. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu, takže si vyberiete model, ktorý sa vám bude najviac hodiť.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192328 |

1850 + recenzí








