DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 40 cm
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 40 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 40 cm3-7 dní11,67 €9,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica sa používa na vytvorenie vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných systémov, takže je užitočná ako doma, tak aj v kancelárii alebo kozmetickom salóne. Produkt umožňuje inštaláciu nielen armatúr a filtrov, ale aj vodomerov, čerpadiel a hydrofórov. Ponúkame rôzne veľkosti.
Vlastnosti a výhody
Hadica sa používa pri inštalácii armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel alebo hydrofórov, takže sa bude hodiť v každej domácnosti. Môžete ho úspešne prispôsobiť svojim potrebám, pretože ho možno použiť vo vykurovacích, tlakových, chladiacich alebo klimatizačných zariadeniach. Výrobok vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM zostane v perfektnom stave po dlhú dobu. Montáž prvku je obzvlášť jednoduchá, pretože nevyžaduje použitie zložitých nástrojov. Hadicu pripevňujú nielen špecialisti, ktorí vytvárajú celé systémy, ale aj kutilovia pri drobných opravách. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu, takže si jeho rozmery ľahko prispôsobíte svojim predstavám.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191376 |

1850 + recenzí








