DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 60 cm
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 60 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 60 cm3-7 dní12,28 €9,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica sa používa na inštaláciu filtrov, armatúr, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov - je užitočná pri inštalácii tlakových, vykurovacích, chladiacich a klimatizačných inštalácií. Vytvorenú konštrukciu nebudete musieť často renovovať, pretože výrobok je vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM.
Vlastnosti a výhody
Hadica umožňuje správne vytvorenie a fungovanie vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných systémov, takže sa bude hodiť v každej domácnosti. Produkt je vhodný na montáž armatúr a filtrov, ako aj vodomerov, čerpadiel a hydrofórov, takže si ho ľahko prispôsobíte svojim potrebám. Prvok zaručuje perfektné pracovné výsledky po dlhú dobu, pretože je vyrobený z mosadze, nerezovej ocele a EPDM - materiálov odolných voči mechanickému poškodeniu. Inštalácia produktu nevyžaduje použitie zložitých nástrojov, takže môžete ľahko vykonať plánovanú prácu. Rozmery hadice môžete úspešne prispôsobiť svojim individuálnym požiadavkám, pretože navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne typy.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191390 |

1850 + recenzí








