DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 80 cm
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 80 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Industrias Mateu Fil-Nox 1/2" x 1/2" 80 cm3-7 dní13,71 €11,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica sa používa na inštaláciu armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov - je užitočná pri vytváraní rôznych inštalácií. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z mosadze, ocele a EPDM, teda materiálov odolných voči prasknutiu. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne veľkosti.
Vlastnosti a výhody
Hadica sa používa pri dokončovacích prácach v domácnostiach aj verejných priestoroch - je určená na vytváranie vodovodných, vykurovacích, tlakových, chladiacich a klimatizačných inštalácií. Produkt umožňuje inštaláciu armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov, vďaka čomu je mimoriadne funkčný. Prvok zostane odolný voči ohybu a prasknutiu po dlhú dobu, pretože je vyrobený z mosadze, nehrdzavejúcej ocele a EPDM. Gumové tesnenia na maticiach minimalizujú riziko úniku kvapaliny z inštalácie alebo úniku plynov do ovzdušia. Celú vec môžete zostaviť sami alebo využiť pomoc špecialistu, ak s takouto prácou nemáte skúsenosti.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191406 |

1850 + recenzí








